Galerie – foto z realizací

Můžete si prohlédnout stručný výběr zakázek, které jsme řešili s našimi jeřáby a automobily.

Montáž ocelové konstrukce v Opavě

Ve městě Opava byl použitý náš autojeřáb Tatra 815 AD 20 k montování ocelové konstrukce haly. Montáž byla zdárně zhotovená a montéři mohli včas nastoupit k opláštění haly.


Montáž dřevostavby

Naše jeřáby se podílely na montáži dřevostavby o dvou patrech ve Lhotě u Ostravy. Jeřábnické práce trvaly dva dny, kdy dům měl hotové obvodové zdiva společně s přičkami.


Montáž stojanu dopravních značek

Na obchvatu Frýdku Místku jsme pomohli s montáži ocelové konstrukce k držení dopravních značek.

Montáž komínu na dřevostavbě

S naší Tatrou 815 AD 20 T jsme se vrátili na stavbu ve Lhotě u Ostravy, abychom přes zhotovenou střechu mohli spustit komín společně s krbem. Po 4h práce společně s krbařem dílo bylo hotovo a budoucí vlastníci se budou moci těšit z tepla krbu.


Odšalování bednění

Na druhé etapě obchvatu Frýdku Místku - Staré město jsme odšalovali bednění z vybetonovaného pilíře.


Pokládka spirolu

V obci Morávka, která se nachází ve Frýdku - Místku, jsme úspěšně položili spiroly na novostavbu rodinného domu.


Vyprošťování bagru

V oblasti Frýdku Místku, bohužel, došlo k poruše pásového bagru, který uvízl v řece. Přes těžký přístup a použití uzávěrek se nám podařilo 6-ti tunový pásovy bagr JCB vytáhnout. Jeřáb stál ve svahu a podařilo se mu i přes sklon jeřábu bagr dostat rovnou na nákladní vozidlo. Tímto chci poděkovat konstruktérům Jeřáby Slaný, za jejich práci.


Pokládka trámů na střechu domu

V Ostravě - Výškovicích na stavbě nové dřevostavby rodinného domu jsme položili za pomocí autojeřábu Tatra 815 AD 20 T dřevené trámy. Místo bylo komplikované práci pod elektrickým vedením. Naštěstí se dílo podařilo a tak po dokončení stavby se mohou majitele radovat s nádherného výhledu na Klímkovické lázně, tak přes léto na hnízdící čápy.